.

.

Животно Ноктот Силикони Lollipop Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадни Бонбони Мувла H505

Животно Ноктот Силикони Lollipop Мувла Торта Декорирање Алатки Чоколадни Бонбони Мувла H505

DEN 104.00
DEN 109.44

Од стоката
Во магацинот


Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо.2*1cm
Мувла тежина : 55g
Материјал : храна одделение силиконски
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA/LFGB, SGS стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , -40°C 230 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис , Загрева рамномерно
Боја : испрати по случаен избор
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока.
Големина : 23*9. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
H505
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Производи во категоријата