.

.

Електричар Рака Алатки Поставите Делови Gripper ги Собереш Алатки Четири Ноктот Држете се Цврсто За Catcher IC Чип Компонента Метал Грабител P0.3

Електричар Рака Алатки Поставите Делови Gripper ги Собереш Алатки Четири Ноктот Држете се Цврсто За Catcher

DEN 72.00
DEN 112.32

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
На грабител е направен од precison кастинг coppe
Четири-ноктот дизајн,не е лесно да се падне кога грчевито држејќи се за мали компоненти и чип
Користи за да ги собереш IC чип компоненти,направете ја вашата поправка работа лесно
Лесен за употреба,само притиснете на врвот тогаш четири канџи се појави
Спецификации :
Должина : 115 mm
Боја : Како на фотографии покажуваат
Пакет Се Вклучени :
1 x Прецизност мали делови grapper

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број На Модел На:
Прецизност мали делови grapper
Бренд Име:
PARON
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Комбинација
Големина:
115 mm
Пакет:
Други
Производи во категоријата