.

.

JINGLANG Мода Hummer Затворач Шарм Сребрена Боја Животинско Приврзоци Бел Кристал Куче Шарм Накит Одлуки DIY Додатоци

JINGLANG Мода Hummer Затворач Шарм Сребрена Боја Животинско Приврзоци Бел Кристал Куче Шарм Накит Одлуки DIY

DEN 1208.00
DEN 1271.04

Од стоката
Во магацинот

com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. EMS,тоа е за 12 дена за испорака. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Политика За Наплата :
Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период.ние сме бесплатен превозот за сите на нашиот однос кон светот во рок од 5~7days од EMS,DHL,Fedex,Кина Пост Воздух Mail и e Packet превозот начини ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка .com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Кина Пост Воздух Mail,тоа е за 25 дена за испорака. Само треба на слики и примероци. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен превозот начин, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Внимание 1). DHL,тоа е околу 7 дена за испорака.com
FEDEX
За 3-5 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.Превозот Компании : Ние поддршка на пратката од страна на "China post" "ЕМС" "DHL""FEDEX" FEDEX ,тоа е за 8 дена за испорака. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Производите може да висат во ѓердан
Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Превозот И Предавање :
1.Сите производи се рачно изработени,димензии се мери со рака некои грешки се неизбежни,ако добиете предмети,тие имаат било какви прашања,ве молиме да не информирате.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
JLDZ1104
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пакет:
OPP Пена Картон
Повод:
Годишнина,Подароци,Партија
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Големина:
26x16mm
is_customized:
Yes
Производи во категоријата