.

.

5 Парчиња Платно Отпечатоци Дома Декор Сино Небо Крајбрежје На Изгрејсонце, Морски Гребен Слики Зајдисонце Seascape Постер На Ѕид Уметност Врамени J009-018

5 Парчиња Платно Отпечатоци Дома Декор Сино Небо Крајбрежје На Изгрејсонце, Морски Гребен Слики Зајдисонце

DEN 609.00
DEN 1194.72

Од стоката
Во магацинот

5 Парчиња Платно Отпечатоци Дома Декор Сино Небо Крајбрежје На Изгрејсонце, Морски Гребен Слики Зајдисонце Seascape Постер На Ѕид Уметност Врамени J009-018
size1 : 20x30cmx2 20x50cmx2 20x60cm (8inchx12inchx2 8inchx20inchx2 8inchx24inch )
size2 : 30x40cmx2 30x60cmx2 30x80cm (12inchx16inchx2 12inchx24inchx2 12inchx32inch )
size3 : 40x60cmx2 40x80cmx2 40x100cm (16inchx24inchx2 16inchx32inchx2 16inchx40inch )


Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
Unstretch, Се Водат
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Предмети:
Seascape
Број На Модел На:
J009-018
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Рамка Протегала Подготвен да се Откажам:
Yes
прифати го прилагодите:
Yes
Прифати dropshipping:
Yes
Прифати Трговија На Големо:
Yes
HD печатење:
Yes
Висок Квалитет на платно сликарство:
Yes
Ние Сме Сликарство Фабрика:
Yes
Бесплатен Превозот Со авион:
Yes
По-Продажбата На Гаранција:
2 години
Декорација:
Соби,Спални соби,Канцеларии,Кафе куќа,хотел
Производи во категоријата