.

.

ЗА SUZUKI GSX 1300 Б-КРАЛОТ 2007 2008 2009 2010 2011 2012 ЛЕВО & ДЕСНАТА СТРАНА НА МОТОРОТ СЛУЧАЈ ЛИЗГАЧОТ МОТО ДОДАТОЦИ

ЗА SUZUKI GSX 1300 Б-КРАЛОТ 2007 2008 2009 2010 2011 2012 ЛЕВО & ДЕСНАТА СТРАНА НА МОТОРОТ СЛУЧАЈ ЛИЗГАЧОТ

DEN 2022.24

Од стоката
Во магацинот


МОТО ДОДАТОЦИ МОТОР СЛУЧАЈ ЛИЗГАЧОТ
Описи :
-Состојба : Резервни Сосема Нов,Висок Квалитет
-Материјал : CNC 6061 алуминиум + ПОМ
-Површинска обработка : Елоксирани површината заштитен слој
-Инсталација локација : Лево и Десно
-Карактеристики : ПОМ лизгачот има многу анти-пропадна ефект
-Постои моден дизајн, може да се направи вашиот велосипед во добар изглед.
-Боја : Црна
-Пакет се вклучуваат : 1 сет
-Објектот е лесно да се инсталира без инструкции
-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.
Fitment :
SUZUKI GSX 1300 Б-КРАЛОТ 2007-2012
( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел )
Потенцира :
Ние продаваме овој мотор случај лизгачот, поради тоа што има цврст дизајн структура, така што тие може да комплетна заштита на мотоцикл скапоцени crankcase капак на десната страна, а исто така лесно да се инсталира .Ние нудиме инсталација слики како референца.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
12ES17549826
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
470g
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
T6 6061 Алуминиум и ПОМ
Бренд Име:
ДИВЈАК
Производи во категоријата