.

.

Оригиналниот X555SJ IO ОДБОР За ASUS X555SJ X555S A555S F555S IO ОДБОР Мали Одбор Тестирани Работат Добро и Бесплатен Превозот

Оригиналниот X555SJ IO ОДБОР За ASUS X555SJ X555S A555S F555S IO ОДБОР Мали Одбор Тестирани Работат Добро и

DEN 1152.00

Од стоката
Во магацинот


Поштенски и осигурување полнење е неповратни за враќа
Сите производи гаранција за 60 дена, да биде валиден, како што се производите
За Повратни Информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас
Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Таа е поголема од информацијата

Пристаништа:
USB 3.0,SATA,USB 2.0,Ethernet,HDMI,VGA
Бренд Име:
SAMXINNO
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Број На Модел На:
X555SJ
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
HM65
Почетен Датум:
2013
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
НПД, SDRAM,DDR2
Меморија Банка:
2 DDR2 DIMM
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
батеријата на bios-от:
NO
Производи во категоријата