.

.

Крпа пеперутка цвет hairpin коса мода жените естетски мода накит сите натпревар пролет чак

Крпа пеперутка цвет hairpin коса мода жените естетски мода накит сите натпревар пролет чак

DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
BELLE NOEL
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
f1
Тип:
Шноли
Материјал:
Лента
Метали Тип:
крпа уметност
Производи во категоријата