.

.

skylarpu 192*117mm екран на Допир Капацитивни екран на допир панел Автомобил напишани на рака екран Андроид капацитивни екран развој 192mmx117mm

skylarpu 192*117mm екран на Допир Капацитивни екран на допир панел Автомобил напишани на рака екран Андроид

DEN 168.00
DEN 187.20

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.,Ltd
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Таа е поголема од информацијата

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
skylarpu
Број На Модел На:
192mm*117mm
Тип На Производ:
Таблета LCD
Кк:
Тест еден по еден
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
време на испорака:
Обично 3-5 дена
Големина:
192mm*117mm
Производи во категоријата