.

.

Топла продажба на домашни миленичиња куче дебела зимска облека куче грб убав домашни миленичиња, облека за домашни миленичиња куче војска општи облека миленичиња

Топла продажба на домашни миленичиња куче дебела зимска облека куче грб убав домашни миленичиња, облека за

DEN 444.00

Од стоката
Во магацинот


топла продажба и популарни дебела зимска облека
Материјал:водоотпорен windbreaker+PP памук+мека поларните руно(три слој thicking)
Големина : XS S M L XL
Боја : Црвено, Зелено, Сино Браун
Напомена : Пред да нарачате,ве молиме погледнете големината на табелата со вашиот кутре и цел право големина,ви Благодариме !!!
Превозот информации :
Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 Контактирајте со нас преку е-маил или нашиот трговија менаџер : cn1000658066, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски начин како што следува :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1). Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Руно
Бренд Име:
FODOG
Сезоната:
Есен/Зима
Шема:
Печати
Големина:
XS S M L XL
боја:
Црвена кафеава сина зелена
Тежина:
150 g
is_customized:
Yes
Употреба:
облека
Применливи Раса Куче:
Средни Куче
Должина:
XS S M L XL
Куче закуски Тип:
куче грб
Производи во категоријата