.

.

P168 Алуминиум мал ринг отворено mountaineering качување на врвот прстен мулти - цел прстен качување на дрво рамен појас јамка појас јамка

P168 Алуминиум мал ринг отворено mountaineering качување на врвот прстен мулти - цел прстен качување на дрво

DEN 517.44

Од стоката
Во магацинот

Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели.Ви благодариме за разбирањето! 3. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка.
13418
Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере. времето за испорака По плаќањето е успешна, ние ќе ви испрати пакет, како е можно поскоро. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Голем прстен црвени, Големи прстен сина, Голем прстен зелено, Голем Златен прстен, Голем прстен црна, Мал ринг црвена, Мал ринг злато
Тип:
Carabiners & Quickdraws
Производи во категоријата