.

.

50Pcs DIN913 M3 M4 M5 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој Копачка Завртки со Рамна Точка Хексагонални Socket Set Завртки без глава

50Pcs DIN913 M3 M4 M5 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој Копачка Завртки со Рамна Точка Хексагонални

DEN 54.00
DEN 57.12

Од стоката
Во магацинот

Пратки во најбрзо време.Ние ќе направиме подобро! -
.50 Pcs DIN913 M3 M4 M5 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој Копачка Завртки со Рамна Точка Хексагонални Socket Set Завртки без глава
Објектот Специфични : Спецификација : M3 M4 M5 Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304
Количина : 50 PCS Пакет се Вклучени : 50 Pcs exagon Socket Set Завртки
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. default mail Кина Пост.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M4, M3, M5
Должина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Никој
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
HW070
is_customized:
Yes
Производи во категоријата