.

.

Sellsets 2 парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Панк Индивидуалност Уво Ткаенината Заврши Earring' Рскавица Уво Клип Обетки За Жените И Мажите Накит

Sellsets 2 парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Панк Индивидуалност Уво Ткаенината Заврши Earring' Рскавица Уво

DEN 91.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Св. ainless Челик
Боја : Сребро,Злато,Црна
Количина : 2 Pieces/многу
Пакување : Добро спакувани Во Накит Oppbag

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Sellsets
Број На Модел На:
SSJR7111504
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Панк
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
СРЕБРО,ЗЛАТО,ЦРНА
Количина:
2Pieces/многу
Пакување:
Добро спакувани Во Накит Oppbag
Производи во категоријата