.

.

35-51mm Универзален Мотор Двојна Издувна Пригушувач Цевка ЗА YZFR1 YZFR6 CBR125 CB250 CBR250 CB400 CB600 VFR800 FJR1300 МТ

35-51mm Универзален Мотор Двојна Издувна Пригушувач Цевка ЗА YZFR1 YZFR6 CBR125 CB250 CBR250 CB400 CB600 VFR800

DEN 1951.00
DEN 2167.20

Од стоката
Во магацинот

состојба Состојба : 100% Сосема Нов Кол : Еден Сет Материјал : Титаниум Алуминиумски Супериорен квалитет и лесно да се инсталира. Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Злато
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
13.4inch
Бренд Име:
YUANQIAN
Име На Модел:
LK-EP-076
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
2inch
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Објектот Тежина:
1.30kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Е Прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
мотоцикл издувна цевка
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата