.

.

4x 1400mAh Батеријата За Оригинални Xiaomi Yi II Xiami yi 4k Yi Лајт Батерии+ LED USB 3slots Полнач за Xiaoyi Акција Камера

4x 1400mAh Батеријата За Оригинални Xiaomi Yi II Xiami yi 4k Yi Лајт Батерии+ LED USB 3slots Полнач за Xiaoyi

DEN 966.00
DEN 1136.16

Од стоката
Во магацинот

Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.4 во Пакет Големина : 4. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели.6 во Спецификацијата за Полначот :
Влез : DC 5 V / 2 A 10 W
Излез : наизменична СТРУЈА 4. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. Се Враќа & Гаранција 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2.4 Pcs1400mah Xiaomi YI 2 4 K Замена на Батеријата AZ16-1 + LED USB 3slots Полнач за Xiaoyi 4 K Yi лајт Акција Камери Пакетот вклучува : 4x Xiaomi YI 2 4 K Замена на Батерии 1x 3slots LED USB Полнач за батерии 1x USB Кабел и Батерија за Чување Функција : 1. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму.5 A 5 W (x3)
Материјал : ABS+PC
Производ Големина : 84x52x21mm
Тежина : 50g За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен.

Таа е поголема од информацијата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Batmax
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
AZ16-1
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
1400mAh
volts:
3.85 V
Производи во категоријата