.

.

LED Домаќин Одговараат, LED прозрачна Tuxedo За Свадбените Церемонии, Волшебник Носии. Прозрачна Партија Покаже Фаза Носии

LED Домаќин Одговараат, LED прозрачна Tuxedo За Свадбените Церемонии, Волшебник Носии. Прозрачна Партија Покаже

DEN 12600.00
DEN 16800.00

Од стоката
Во магацинот

Опис на производот Боја : Бела, (Други бои може да се прилагоди, контактирајте со сервисот) Контрола : нема контролорот; вградена литиум батерија, полнење После полнењето е завршено, можете да го користите за 30 минути време на Полнење : 50 минути не треба жици за да се поврзете Ние ги користиме притисок пластични садови одлуки, сите процеси нема вишокот на лепило. Целокупната чувствувам добро, лесно да се носат.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Бамбус Влакна,Памук
Број На Модел На:
tem5
Бренд Име:
TEMLASER
боја:
RGB
Напојување:
ААА
Производи во категоријата