.

.

SKQIR Симпатична Медицински Микроскоп Ѓердани & Приврзоци За Жените Мода Злато Нерѓосувачки Челик Медицински Накит За Сестра, Лекар Подарок

SKQIR Симпатична Медицински Микроскоп Ѓердани & Приврзоци За Жените Мода Злато Нерѓосувачки Челик Медицински

DEN 216.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ПРЕВОЗОТ
* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена. Вие ќе бидете информирани on-line откако е предаден и следење на информации обично ќе биде надграден во рок од 72 часа.
* Сите предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail или друг пост начин, кој вообичаено трае 30 - 60 работни дена да пристигнат.
* Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.
ПЛАЌАЊЕ
* Ние го прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
* Плаќање треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на цел ПОСВЕТЕНОСТ
* Да извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас.
* Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис.
* За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста.
* Почитување на принципот на "Супер квалитет, задоволителна услуга", стремејќи се тешко да се биде добар бизнис партнер.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Должина:
47cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
32*17mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NK-17050
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SKQIR
Стил:
Канцеларија/кариера
Функција:
Декорација
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Pendant Големина:
како Слика
Синџир + pendant должина:
47cm
Пол:
унисекс,жени,мажи,девојки
Style1:
микроскоп pendant
style2:
микроскоп ѓердан
Style3:
челик микроскоп ѓердан
Style4:
Медицински Накит
Style5:
сестрата докторот
style6:
медицински студент подароци
Производи во категоријата