.

.

НОВИ Оригинал, за Sony РМ-VZ220 Универзален Далечински Управувач за ТВ/ДВД Fernbedienung

НОВИ Оригинал, за Sony РМ-VZ220 Универзален Далечински Управувач за ТВ/ДВД Fernbedienung

DEN 449.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот

НОВИ Оригинал, за Sony РМ-VZ220 Универзален Далечински Управувач за ТВ/ДВД Fernbedienung

Таа е поголема од информацијата

Канал:
3
Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
WFSMARTS
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
РМ-VZ220
Производи во категоријата