.

.

2 парчиња ЛЕД светилки drl Ангел Леќа Двојно Зрак HID Xenon Headlamp Светлата Собранието за Мини Купер R56 2007-2013 Автомобил Стил Додатоци

2 парчиња ЛЕД светилки drl Ангел Леќа Двојно Зрак HID Xenon Headlamp Светлата Собранието за Мини Купер R56

DEN 38400.00
DEN 54856.32

Од стоката
Во магацинот


Ние Сме Професионални Производителот за Мини
Изберете од страна на Модел
2 парчиња ЛЕД светилки drl Ангел Леќа Двојно Зрак HID Xenon Headlamp Светлата Собранието за Мини Купер R56 2007-2013 Автомобил Стил Додатоци
Опис :
Стил : LED светло Светла
Состојба : само треба да го замени Оригиналниот халоген светлата за полнење.
Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
Директна замена.(plug and play,Професионална инсталација се препорачува).
Пакет Се Вклучени :
1 пар за автомобил светлина (1 Лево +1 Право)

Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
led светло светла
Купер-Година:
2012,2011,2010,2009,2013,2007,2008
Мини Модел:
купер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
Мини
Бренд Име:
Karlor
Производи во категоријата