.

.

Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За Elephone P8 Мини MTK6750T Octa Core 5.0 Инчен 1920x1080 Бесплатен Превозот

Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За Elephone P8 Мини MTK6750T Octa Core 5.0 Инчен 1920x1080

DEN 305.00
DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
2. Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде.(копче операција).
3. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот. (компјутерско работење.)
Пакет Се Вклучени :
1x Elephone P8 Мини Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC
Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За Elephone P8 Мини MTK6750 T Octa Core 1.5 GHz 5.0 Инчен 1920x1080 Бесплатен Превозот + Следење на Број

Таа е поголема од информацијата

дизајн:
Бар
Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
elephone p8 мини
Компатибилен Бренд:
ELEPHONE
Производи во категоријата