.

.

Grote смола мешавина скулптура/Нордиска смола креативна уметност дрво вазна дома декорација занаети минијатурната градина декоративни смола фигурини

Grote смола мешавина скулптура/Нордиска смола креативна уметност дрво вазна дома декорација занаети минијатурната

DEN 1683.00
DEN 1771.20

Од стоката
Во магацинот

Бренд Име : Grote смола мешавина скулптура Големина : висок 16cm Број : 1pc смола цвеќиња вазна(не содржи цвеќиња) Стил : Европа Материјал : смола Функција : Tabletop Вазна

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Европа
Производи во категоријата