.

.

HIBRIDE Висок Квалитет ААА Кубни Циркони Брилијантен Tiaras и Круна Кралица Коса Додатоци За Свадба на Божиќ Подароци C-53

HIBRIDE Висок Квалитет ААА Кубни Циркони Брилијантен Tiaras и Круна Кралица Коса Додатоци За Свадба на Божиќ

DEN 1584.00
DEN 1979.52

Од стоката
Во магацинот


HIBRIDE Висок Квалитет ААА Кубни Циркони Брилијантен Tiaras и Круна Кралица Коса Додатоци За Свадба на Божиќ Подароци C-53
Бренд : HIBRIDE
Предмет Тип : Жените CZ Круна/Коса Додатоци
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Друг Камен : Обична
Позлата : Бело Злато боја/родиум позлатен
Meterial : Бакар/месинг
Прилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење Подарок
Подарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
HIBRIDE
Број На Модел На:
C-53
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Тип:
Tiaras
Метал:
Бакар
Материјали:
ааа кубни циркони
Тип На Објект:
круна коса додатоци
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Производи во категоријата