.

.

112217 newhotstacy деца цртан филм ранец студент училиште торба девојка слободно торба

112217 newhotstacy деца цртан филм ранец студент училиште торба девојка слободно торба

DEN 379.20

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Preppy Стил
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Велур
Производи во категоријата