.

.

SOONHUA 3 USB Конектор за Универзален Преносни Патување Ѕид Адаптер за полнење Samsung ЕУ НИ Приклучоци Мобилен Телефон Полнач за iPhone, Лаптоп

SOONHUA 3 USB Конектор за Универзален Преносни Патување Ѕид Адаптер за полнење Samsung ЕУ НИ Приклучоци Мобилен

DEN 287.00
DEN 441.60

Од стоката
Во магацинот


SOONHUA 3 USB Конектор за Универзален Преносни Патување Ѕид Адаптер за полнење Samsung ЕУ НИ Приклучоци Мобилен Телефон Полнач за i Phone, Лаптоп Карактеристики : 1.3-Port Конектор : со 3 USB порти, може да ви наплати за телефон и таблет компјутер, сосема 3 уреди во исто време, треба да се почека, брз и лесен. 2. IC Брз полнач : со интелегентни идентификација, вие не треба да се мисли на која порта е 1А, 2 A, на полначот може автоматски да одговара и излез на најсоодветен тековната да се забрза полнење на повеќето и подобрување на полнење безбедност 3. 100-240 V Свет Напон : погоден за напон од различни земји, исто така, совршен за патување во нова земја Полнење Заштита : со заштита на overvoltage, ovrtcurrent, кратки-коло, и така натаму да се обезбеди полнење безбедност и заштита на вашите дигитални производи 4. Дигитален Дисплеј : лесно да се провери на полнење струја, сегашниот Пакет се Вклучени : 1 x 3-Порта Побрзо Полначот Со Дигитален Дисплеј (Полначот само, телефонот не се вклучени)

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Чашката Стандард:
САД, ЕУ
Број На Модел На:
SOONHUA
Батеријата Број:
3
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SOONHUA
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Паметен телефон
Производи во категоријата