.

.

3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d фото позадина обичај mural Праска мека ТВ пакет позадина ѕид на дневната соба сликарство

3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d фото позадина обичај mural Праска мека ТВ пакет позадина ѕид на дневната

DEN 810.00
DEN 1472.64

Од стоката
Во магацинот


1 квадратен метар = 1pcs. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.ве молиме да ни каже. 3 квадратен метар =3pcs . 2 квадратен метар=2 парчиња.
Драги мои пријатели. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(W)×70. Бидејќи многу мали димензии најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед
Купувачи нарачката чекори :
1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина)
2 : Купи Сега. Тоа не е една ролна.5 cm(H) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(W)×200cm(H) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(W)×200cm(H) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(W)×250cm(H) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(W)×200cm(H) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(W)×260cm(H) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(W)×280cm(H) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(W)×300cm(H) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(W)×320cm(H) ( 16'4 "x 10'5" ")
други големина : Вашиот ѕид димензии (ширина и висина).9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри.

Таа е поголема од информацијата

Димензии:
custom size
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Функција:
Влага-Доказ,Мувла-Доказ,Анти-статички
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Стил:
кинески стил
Бренд Име:
WDBH
Производи во категоријата