.

.

Автомобил серво Волан Поправка Колекции Заптивка За Mazda 323 B30D-32-180

Автомобил серво Волан Поправка Колекции Заптивка За Mazda 323 B30D-32-180

DEN 653.00
DEN 768.00

Од стоката
Во магацинот


Автомобил серво Волан Поправка Колекции Заптивка За Mazda 323 B30 D-32-180
*Важно* ве Молиме да го користите Подолу информации за да се утврди дали дел(s) во оваа листа се вклопи вашето возило.
ГАРАНЦИЈА
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail. ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Таа е поголема од информацијата

Повторливост:
B30D-32-180
Резолуција:
ML-MZD003
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
KENOVI
линеарна:
B30D-32-180
Мерен Опсег:
Серво Волан Поправка
Hysteresis:
B30D-32-180
Чувствителност:
Смоли и пластика
Производи во категоријата