.

.

UBEAUTY2017 нови Готски Панк Уникатен Куршум Форма Синџир Линк Рок Кул Ткаенината Кожа Хривнија Алка мажите накит pulseira feminina

UBEAUTY2017 нови Готски Панк Уникатен Куршум Форма Синџир Линк Рок Кул Ткаенината Кожа Хривнија Алка мажите

DEN 218.00
DEN 312.00

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен Превозот 2017 нови Готски Панк Уникатен Куршум Форма Синџир Линк Рок Кул Ткаенината Кожа Хривнија Алка мажите накит
заврши пол мажи хривнија

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Железо, алуминиум,Бакар Легура
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
UBEAUTY
is_customized:
No
Број На Модел На:
QNW2414
Материјал:
кожа
Обликотшема:
wu
Синџир Тип:
кожа синџир
Производи во категоријата