.

.

Флеш Акрилик Мешани Големина Нокти Paillettes Помине Уметност Сјајот Во Прав Сребро Зелена Хексагонална Sequins Прав Прашина 701

Флеш Акрилик Мешани Големина Нокти Paillettes Помине Уметност Сјајот Во Прав Сребро Зелена Хексагонална Sequins

DEN 41.00
DEN 45.12

Од стоката
Во магацинот


Наплата :
Целосна наплата безусловно ако не добиете вашите производи.
Наплата или да чувате ако стоката не е како што е опишано, но освен за chromatism и пакет нарушување на патот. Капацитет : 10ml Боја : како на сликата покаже Пакет : 1 Кутија МИКС Сјајот во Прав Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти. Печат со јасна topcoat исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн. ви благодариме! Љубезно ве молиме да се Меѓународните Купувачи – ве Молиме да ги прочитате :
Увозните даноци :
Тоа не е вклучени увозни давачки и даноци, давачки од објектот е цената. Ако не може да го издржи транспортот време, ве молиме љубезно ве молиме да изберете други " побрзо, но задолжен авионски експрес испорака. Откако ќе ги примите се врати стоката наплата се случи наскоро.
Флеш Акрилик Мешани Големина Нокти Paillettes Помине Уметност Сјајот Во Прав Сребро Зелена Хексагонална Sequins Прав Прашина B701
Ние, исто така, имаат и други бои и се меша големина, ве Молиме изберете еден ви се допаѓа, ви благодариме.
За повеќе за наплата ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот. Ви благодариме!
.
Доаѓањето време е за 35-60 дена, тоа зависи од некои фактори и различни дестинација.
Во меѓувреме, предмети треба да бидат вратени со оригиналниот пакет и целосна додатоци. лесно DIY ја Исчистите површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктите.
Следење :
Бесплатни Кина пост Воздухопловната : само може да патеката во рамките на опсегот на Кина копното, откако ја напушти Кина не може да се лоцира каде стоката е. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, но, ние се обидовме потрудиме да се задржи оригиналната боја на сјајот.

Таа е поголема од информацијата

боја:
701
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
B0701
Материјал:
Акрилик
Количина:
1
НЕТО-WT.:
10ml
боја:
сребро зелена
Производи во категоријата