.

.

Helen115 Новородено бебе девојка облека Божиќ Plaid Здолниште+Headband Тимови Поставите Облека 0-24M

Helen115 Новородено бебе девојка облека Божиќ Plaid Здолниште+Headband Тимови Поставите Облека 0-24M

DEN 209.00
DEN 229.92

Од стоката
Во магацинот


Најновите Модата Божиќ Новороденче Девојки Plaid Облека !!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Здолниште&1x Headband Големина Табела : Големина Здолниште Должина Половината*2 70 годишна Возраст од 20 см 19 cm 0-3 Месеци 80 22.5 cm 20.5 cm 3-9 Месеци 90 25 см 22 см 9-18 Месеци 100 27.5 cm 23.5 cm 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
3M, 9M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал Состав:
Памук
Стил:
Моден
Бренд Име:
Emmababy
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата