.

.

SteamPunk Рок Флорални Размавта Канџите Чанта Трендовски Beading Дијаманти Вечер Чанти Женски Долг Синџир Торба

SteamPunk Рок Флорални Размавта Канџите Чанта Трендовски Beading Дијаманти Вечер Чанти Женски Долг Синџир Торба

DEN 1758.00
DEN 1850.40

Од стоката
Во магацинот


Димензии : Должина од 16 СМ, Висина 10 СМ Thicness 5.5 CM, со 120 CM долг синџир на рака

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
6922-37
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Декорација:
Дијаманти,Sequined,Да Ги Заклучуваат,Занитвам,Везови,Синџири
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
steelsir
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Внатрешни работи:
Не Џеб
Обликот:
Размавта
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Производи во категоријата