.

.

Моден Суичери Мажите Светот Okayest Брат 2017 Топла Продажба Зима и Топло Руно Висок Квалитет Дебели Качулка машки Тренерки М-5XL

Моден Суичери Мажите Светот Okayest Брат 2017 Топла Продажба Зима и Топло Руно Висок Квалитет Дебели Качулка

DEN 2256.00

Од стоката
Во магацинот

Изберете големина совети :
1, изберете Поголем големина, ако не знаат како да се избере од 2 големина
2, контактирајте со продавачот! Јас сум на чекање за вас!
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење
1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници .Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 10-50 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори. Можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал . 2 КОНТАКТИРАЈТЕ Било кој проблем пред да нарачате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 3 ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Откако ќе ја прими пратката,ако има некои проблеми со облеката, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас .Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 4 ПОВРАТНИ информации Што зависат од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме! 5 за ДА DROPSHIPPER Ако сте Dropshipper,добредојдени да не контактирате. 6 ОБИЧАЈ прави Ако еден стил ви треба повеќе од 20 парчиња, и ако имате слики во ПСД или PNG формат, да , ние може да го направи тоа за вас! Whatsapp 86 15737954971

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Волна Лагер
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Rayon
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Производи во категоријата