.

.

беше студена и топла вода допрете го повлече тип спреј пиштол водечките зеленчук перење слив, потоне универзален телескопски вртливата глава

беше студена и топла вода допрете го повлече тип спреј пиштол водечките зеленчук перење слив, потоне универзален

DEN 7506.00
DEN 8529.12

Од стоката
Во магацинот


Мора да се како shopkeeper силно препорачувам

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DUERNUO
Површина По Завршувањето:
бронза
Површински Третман:
Бранеа
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Rotatable Или Не:
Yes
Функција:
Чувство Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Модел:
98273
Материјал:
Локалните бакар
Водечките ротација:
Ротирачки
Производи во категоријата