.

.

Жените се Облекуваат Елен Елен Печати Божиќ Мини Фустани Есен Зима Облека Femme Veditos WS4411V

Жените се Облекуваат Елен Елен Печати Божиќ Мини Фустани Есен Зима Облека Femme Veditos WS4411V

DEN 612.00
DEN 940.80

Од стоката
Во магацинот


Големина
биста(cm)
рамо(cm) ракав(cm)
Должина(cm)
S
88
38 60
80
М
92
39 61
81
L
96
40 62
82
XL
100
41 63
83 2 XL 104 42 64 84
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
ви благодариме за вашето разбирање
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Пакување листа
Жените Фустани*1

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
TrendiMax
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
WS4411V
Сезоната:
Есен
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Производи во категоријата