.

.

Frameless diy маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4565 зрели дама

Frameless diy маслото од страна на броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4565 зрели дама

DEN 900.00
DEN 1199.52

Од стоката
Во магацинот


Точка име : Нов стил дигитални маслото од страна на броеви платно слика маслото за дневна соба дома декор
Содржи : платно,пигмент,четка
големина : 45*65cm
ОПИС :

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
4565cm
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
3823
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Бренд Име:
BLINGIRD
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Голи
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
Акрилик
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
45x65cm
Медиум:
Пропилен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник
Производи во категоријата