.

.

Нови Ultrathin Површината Монтирани Снегулка Акрилик Led Таванот светла Детска Соба Спална соба Светилка 8W/36W/48W luminarias став teto avize

Нови Ultrathin Површината Монтирани Снегулка Акрилик Led Таванот светла Детска Соба Спална соба Светилка 8W/36W/48W

DEN 1567.00
DEN 3072.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме Имајте на ум : РК Dimmable : Не само што може да се промени во светла боја ( од топло бела боја на природна бела да кул бело), но, исто така, може да затемнување светлината. Пакување : РК Dimmable : 1pcs контролер и 1pcs светлина Не РК Dimmable : Само 1pcs светлина Модел : BL-261 Големина : D20x H4cm 8 W D42x H4cm 36 W D52x H4cm 48 W Материјал : Акрил+Хардвер Напон : AC 85-265 V Пакување : Вградени пена+Картонски кутии извор на Светлина : Увоз LED Апликација : 5-20 метар квадратен,дневна соба,спална соба,трпезарија,студија.

Таа е поголема од информацијата

Абажур Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
Dia20cm 8W, Dia42cm 36W, Dia52cm 48W
Wattage:
Cool White, Warm White, RC Dimmable
Тип На Објект:
таванот светла
Употреба:
Дневно осветлување
Бренд Име:
ДАР
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
acryl
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Карактеристики:
Модерната Led Таванот Светлина За Дневна Соба
База Тип:
Оптоварување
Број На Модел На:
BL-261
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Заврши:
PC
Точка име :
Креативни Акрилик Led Таванот Светилка Дома Осветлување
Абажур Боја:
Бела
Тип:
Кул бела/Топло бела/РК Dimmable
Бродови Од:
Шенжен,Кина
Димензија optionn:
D20cm/D42cm/D52cm
watts:
8W/36W/48W
Примена:
Дневна соба,Спална соба,трпезарија,Студија
Производи во категоријата