.

.

Голема продажба 5Yard/многу црна исклучителна eyelash чипка намали везови мрежа чипка ткаенина DIY ширина 7cm фустан, прибор за облека

Голема продажба 5Yard/многу црна исклучителна eyelash чипка намали везови мрежа чипка ткаенина DIY ширина 7cm

DEN 165.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Материјал : mesh чипка панделки
Ширина : За 7 CM
Функција : Погоден за сите видови на Headwear,Свадба се облекуваат декорација, Дното нишало, Торби за декорација, Кукли облека,DIY додатоци..
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Бела
Бренд Име:
AtSKnSK
Техника:
Извезена
Материјал:
Нето Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Voile
Декорација:
Чипка
Ширина:
7cm
Број На Модел На:
LK0068-1
Тип На Производ:
Чипка
Тип На Производ:
Чипка
Производи во категоријата