.

.

Нови 9.6 инчен Екран на Допир Панел стакло Digitizer со flex кабел За Samsung Galaxy Tab E 9.6 СМ-T560 T560 Бесплатен Превозот

Нови 9.6 инчен Екран на Допир Панел стакло Digitizer со flex кабел За Samsung Galaxy Tab E 9.6 СМ-T560 T560

DEN 691.00
DEN 691.20

Од стоката
Во магацинот


Нови 9.6" инчен Екран на Допир Панел стакло Digitizer со flex кабел За Samsung Galaxy Tab E 9.6 СМ-T560 T560 Бесплатен Превозот

Таа е поголема од информацијата

боја:
бел екран на допир, црн екран на допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Perciron
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
за Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Производи во категоријата