.

.

2017 Нови Зимски Есен Топло Удобност Neoprene Долги Панталони За Жени Модни Дами Стомак Контрола Еластична Neoprene Фитнес Leggings

2017 Нови Зимски Есен Топло Удобност Neoprene Долги Панталони За Жени Модни Дами Стомак Контрола Еластична

DEN 513.00
DEN 743.52

Од стоката
Во магацинот


2017 Нови Зимски Есен Топло Удобност Neoprene Долги Панталони За Жени Модни Дами Стомак Контрола Еластична Neoprene Фитнес Leggings

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Polyamide,Полиестер,Најлон,Памук
Број На Модел На:
912 Жените Neoprene Долги Панталони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Панталона Стил:
Молив Панталони
Бренд Име:
GZXISI
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
Никој
Должина:
Ankle-Length Pants
Пол:
Зимски Есен Топло Удобност Neoprene Долги Панталони За Жени
Тип На Објект:
Дами Стомак Контрола Еластична Neoprene Фитнес Leggings
Големина на Половината Cincher:
S,M,L,XL,XXL,XXXL,Плус Големина
боја:
Црна како што е прикажано
испорака:
Во рок од 1-4Working Дена
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Сезоната:
Зимски Есен Жените Слабеење Панталони
Боја Стил:
Полна Боја Големи Димензии Дама Губење На Тежината Панталони
GZXISI:
Жените Мода Еластична Neoprene Долги Панталони
2017 Висок Квалитет:
Жените Слабеење Молив Панталони
Производи во категоријата