.

.

8PCS/Многу Возило Жица Клип Автомобил Податоци линк Фиксна Стега Автомобилската Кабел Клип Инструмент-Таблата Жици Кабел Клип Носителот Материјали

8PCS/Многу Возило Жица Клип Автомобил Податоци линк Фиксна Стега Автомобилската Кабел Клип Инструмент-Таблата

DEN 64.00
DEN 67.20

Од стоката
Во магацинот


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
9218 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кул
8 PCS/Многу Возило Жица Клип Автомобил Податоци линк Фиксна Стега Автомобилската Кабел Клип Инструмент-Таблата Жици Кабел Клип Носителот Материјали

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Име На Модел:
JC-PXF291
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Производи во категоријата