.

.

Leonardo DiCaprio Црна Младоженецот Tuxedos Најдобриот Човек Партија Mens Одговара Сина Вечера мажите Одговара Момчето Одговара (Јакна+Панталона)

Leonardo DiCaprio Црна Младоженецот Tuxedos Најдобриот Човек Партија Mens Одговара Сина Вечера мажите Одговара

DEN 3387.00
DEN 4032.00

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации
Ако има некој проблем со боја ,големина ,квалитет ,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација .панталони должина= ?
12.И цената е иста!
Големина на Единица : cm или инчен
1.
Ние може да се направи стандардна големина одговара и custom size костуми, ако сакате стандардна големина одговара ,можете да изберете стил ви се сака и да се направи вашата нарачка .бедрото= ? 13. Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа. Ние може да обичај прави на костуми за вас, како и.потоа можете да се запишете на редоследот забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот испраќање на сите мерења и боја на мене кога ќе се направи вашата нарачка .ние треба makesure право мерења и бојата ,можете да мерка на вашето тело според следната слика.
По проверка на било какви грешки на вратени предмети, ние ќе ви испратиме замени.
Неисправни производи ќе бидат понудени за размена.
Благодарение & Среќен шопинг!.јакна должина= ? 11. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле. ако сте љубители на тоа ,топло очекува вашите пет ѕвездички повратни информации ,ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга .
Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет . Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 5 дена по приемот, ако не сте задоволни со тоа.
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.висина = ? 14.градите= ? 7. деколте= ? 2.ако сакате custom size одговара .
Оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
zy001
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Fnoexw
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Име:
BIAN ЧЕНГ ЏИЈА YI
Објектот:
мажите одговара
Повод:
Формален повод или свадба партија
боја:
како Слика
Големина:
Standard size
Сезоната:
Лето,на пролет,есен,зима
Ткаенини:
Полиестер
2 парчиња:
Јакна+Панталони
Производи во категоријата