.

.

Бриз Аудио Алуминиум нозе за моќ засилувач /звучн./пред засилувач (со Гумени прстен) D:30мм H:10мм Машина feets JJ30

Бриз Аудио Алуминиум нозе за моќ засилувач /звучн./пред засилувач (со Гумени прстен) D:30мм H:10мм Машина feets

DEN 268.00
DEN 282.24

Од стоката
Во магацинот


ГОЛЕМИНА: D iameter : 30 мм, Висина од 10 мм(со 4pcs завртка M4)

Таа е поголема од информацијата

боја:
1pcs, 4pcs
Пакет:
Yes
Канали:
1
Бренд Име:
weiliang аудио
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
JJ30
Производи во категоријата