.

.

Enmex креативна стил кул рачен часовник кул црн шарм со календарот на повик стилски кожа мода Стилски часовник кварц види

Enmex креативна стил кул рачен часовник кул црн шарм со календарот на повик стилски кожа мода Стилски часовник

DEN 634.00
DEN 792.00

Од стоката
Во магацинот

Меѓутоа , купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови . Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-5 дена по расчисти исплата . ве молиме оставете порака и вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе контакт со вас,добредојдовте да ја посетите нашата продавница!
. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл . Предмети се испраќаат од Кина,од Сингапур Пост или e Packet или Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Пошта, со следење на број, Повеќето од нив ќе стигнат до одредиштето во рамките на 10-25 работни дена . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Пратката Ние Брод на Светот. Ако најдете големината на производите не ви одговара , Можете директно да контактирате со нас. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате . Кул црн стил со деликатна календар едноставна и зголемување на шармот на штрек. Сигурни сме таму немаат скршен производи кога ќе го добиете вашиот пакет,ако има некои недостатоци,ве молиме љубезно ве молиме да испратите фотографии на мене ,ние ќе рефундирање на пари за вас, по потврдување. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Враќање/Поврат Ние ќе се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Или можете да одберете да имате замена.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Сомот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
4mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
EZ1
Бренд Име:
Enmex
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Отпорност На Вода Длабочина:
30m
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
Производи во категоријата