.

.

NAGARAKU целата продажна цена 500cases /set, 16rows,mink eyelash проширување ,лажни трепки,лажни трепки, ОЕМ е можно

NAGARAKU целата продажна цена 500cases /set, 16rows,mink eyelash проширување ,лажни трепки,лажни трепки, ОЕМ

DEN 62400.00

Од стоката
Во магацинот


Можеби вака производи :

1 16rows/случај
2 50 случаи/set
3 Ако треба повеќе големини во еден ред, ве Молиме Кликнете на "ве Молиме совети големини" botton и оставете ни коментар ,ние ќе ви испратиме големини според вашите коментари.

Таа е поголема од информацијата

Навивам:
J, B, C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.12 мм, 0.15 mm, 0.20 мм, 0.25 mm
Должина:
500 cases 8mm, 500 cases 9 mm, 500 cases 10 mm, 500 cases 11 mm, please advise size
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Број На Модел На:
500 случаи целата продажба
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Големина:
J B C D
Количина:
10000
Бренд Име:
NAGARAKU
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Производи во категоријата