.

.

40 Компјутери Стоматолошки Ligature Врски Ортодонција Еластична Гума Бендови Заби Белење На Мулти Боја Пластични Унисекс Мали Еластична Алатки

40 Компјутери Стоматолошки Ligature Врски Ортодонција Еластична Гума Бендови Заби Белење На Мулти Боја Пластични

DEN 285.00
DEN 360.00

Од стоката
Во магацинот

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. или, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Worldwlde превозот. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! За повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
70g
Состојка:
Пластични
Број На Модел На:
ортодонтски спојка
Големина:
Moderate
Име на производ:
Ортодонтски Ligature Врски
боја:
шарени
Примена:
За Стоматолошки третман Ортодонција
Прстени:
1 Ligature Стап = 26 Ligature Прстени
функција 1:
издржлив
Карактеристика 2:
Висок квалитет
Брод:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата