.

.

BGA132/BGA152/BGA88/BGA136 Тест Приклучок Адаптер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Теренот 1.0 mm Флеш Тестирање Програмирање Socket

BGA132/BGA152/BGA88/BGA136 Тест Приклучок Адаптер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Теренот 1.0 mm Флеш Тестирање

DEN 3015.00
DEN 3350.40

Од стоката
Во магацинот


.
Функција и Димензија :
а) Тип : BGA152/132-1.0
б) Pin теренот : 1.0 mm
в) Pin Грофот : 88
г) Применуваат IC тело ширина : 12*18mm / 14*18mm
Ние'повторно на оригиналниот производител , имаме најниска конкурентни цени , најкус обработка на време да се гарантира . Ако имате било истрага , ве молиме контактирајте со нас слободно .
BGA152/132/88/136 ГОРАТ ВО ШТЕКЕР НЕ PCB
BGA152/132/88/136 ДА DIP48

Таа е поголема од информацијата

боја:
BGA152 НЕ PCB, BGA152 ДА DIP48
Број На Модел На:
BGA132/BGA152/BGA88/BGA136 Тест Приклучок
Бренд Име:
KZT
Тип:
BGA132/BGA152/BGA88/BGA136 Тест Приклучок
Pin Теренот:
1.0 mm
Pin Count:
88
Applcable IC Големина:
12x16mm / 14x18mm
Производи во категоријата