.

.

свадба партија корист подароци и рекламирање материјали за гости - цинк легура лопата пивско шише настроената бебе туш партија keepsake 100pcs/многу

свадба партија корист подароци и рекламирање материјали за гости - цинк легура лопата пивско шише настроената

DEN 6359.00
DEN 6912.00

Од стоката
Во магацинот

5*6*1cm(кутија големина), 711*4cm(производ големина),39g(тежина)
КУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ :
1)Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само
2)Превозот
1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена размена
услуга од превозот датум против неисправни производи.
Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така $1 како комерцијална вредност. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.ви благодариме на соработката.
Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
3)се Враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон
3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена свадба партија корист подароци и рекламирање материјали за гости - цинк легура лопата пивско шише настроената бебе туш партија keepsake 100pcs/многу
Материјал : Цинк легура
Пакет : подарок кутија
Производ големина : 12.
4) Feed врати известување(ВАЖНО)
Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.

Таа е поголема од информацијата

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Шема:
Никој
Број На Модел На:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
Производи во категоријата