.

.

Нови Гроздобер Жените Скитам Чанта Жените Рамо Кеси Топла Ретро Луксузен Бренд За Женска Торба Жена Мали Торби Секојдневен Tote Црна Bolsas

Нови Гроздобер Жените Скитам Чанта Жените Рамо Кеси Топла Ретро Луксузен Бренд За Женска Торба Жена Мали Торби

DEN 825.00
DEN 1527.36

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на нашата продавница! 1.Нашиот производ квалитетот е најдобар, најниска цена. Другите биле имитира нас. Но, никогаш повеќе отколку што 2.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас! 3.трговија на Големо прифати.Ако се купи за reselling ,може да се даде u најдобра цена и да се обезбеди висат-ознаката за да можете 4.руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката луксузни чанти жените кеси дизајнер роскошные сумки женские сумки дизайнер тексас tote bolsa фармерки джинсовые сумки

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Празен Од,Никој,Синџири
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Платно
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
44656
Бренд Име:
Bolso Kiple
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Отворете Џеб
1:
фармерки торба Тексас tote
11:
carteras mujer де hombro
111:
жените торба луксузен бренд
1111:
познатиот бренд чанти
2:
sac главен
22:
жените гласник кеси
222:
Crossbody Кеси
2222:
Моден Рамо Гласник
3:
Sac Главен Femme De Marque
33:
Бебе пелена чанта
Производи во категоријата