.

.

1pc 20-70 Lbs 17-29 Инчни Алуминиумски Легури Соединение Лак во 3 Боја за Надворешна Стрелаштво Лов на птици Снимање

1pc 20-70 Lbs 17-29 Инчни Алуминиумски Легури Соединение Лак во 3 Боја за Надворешна Стрелаштво Лов на птици

DEN 11519.52

Од стоката
Во магацинот


Опис :
Големина на : 33.5*13*2.7(инчи)
Тежина : 3.6(кг)
Нерешено тежина : 20-70(кг)
Брзина : 320(fps)
Нерешено должина : 17-29(инчи)
Оска за да оска : 30(инчи)
Се подготвуваат висина : 8(инчи)
Функција :
M120 JUNXUNG сон Високи перформанси лов соединение лак
Прилагодливи 20-70lbs нерешено тежина и 17"-29" подготви должина
Примена на гума амортизерите и string silencer прави снимање постабилна и помалку бучна
CNC машински алуминиумски Камери
Пакет Содржина :
1 X соединение лак
1 X очите,
1 X стрелките на одмор,
2 X гума амортизерите,
1 X стабилизатор,
1 X стрелка quiver,
1 X ѕиркаат очите,
1 X Д-јамка,
1 X зглоб јаже,
1 X string восок,
1 X хартија целта,
1 X прирачник,
1 X ослободување помош

Таа е поголема од информацијата

боја:
Кавер -, Виолетова кавер -
Тип:
Лак
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
M120
Бренд Име:
МАК
Лак Тип:
Соединение Лак
боја:
Кавер - /Виолетова кавер -
Нерешено Тежина :
20-70lbs
Нерешено Должина:
17-29 инчен
Оска за да Оска:
30 инчен
Се подготвуваат висина:
8 инчен
ИБО го оценувате:
320 fps
Тежина:
3.6(lbs)
За:
Десната Рака
Големина:
33.5*13*2.7(inch)
Производи во категоријата