.

.

5PCS Црно Мини Круг 3 Pin SPDT ON-OFF Рокер Switch Snap-in 1500VAC за 1 Минута 10000 Циклуси

5PCS Црно Мини Круг 3 Pin SPDT ON-OFF Рокер Switch Snap-in 1500VAC за 1 Минута 10000 Циклуси

DEN 53.00
DEN 65.76

Од стоката
Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет 100% сосема нов и висок квалитет Оценка : 6 A 250 V;10 A 125 V Монтажа дупка со дијаметар : 20-22mm Столбови : SPDT (Еден Пол Двојно Фрли) Терминал : 3-Pin(NC-COM-НЕ) Контакт Отпор : 35mΩ max. Изолација Отпор : ≥100 MΩ на 500 VDC Dielectric Сила : 1500 VAC за 1 минута Оперативни Температура : -25℃- +85℃ Електрични Живот : 10000 Циклуси Големина (H*W) : 2.7x2.2cm/1.06"x0.86"(приближно) Количина : 5pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. Пакетот вклучува 5 x Рокер Префрлате

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
BGEKTOTH
Број На Модел На:
Рокер Префрлате
тековната:
10A
Гаранција:
N
Карактеристики:
N
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата