.

.

220V Експлозија-доказ Axial Фан на Издувните гасови Фан Фабрика За Висока Моќност Подземен Рудник за Вентилација во Тунелот на Растенијата

220V Експлозија-доказ Axial Фан на Издувните гасови Фан Фабрика За Висока Моќност Подземен Рудник за Вентилација

DEN 12000.00

Од стоката
Во магацинот

Сосема нов
замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Ние ќе брод од единицата за вас од ЕМС или Fed Ex или DHLor TNTor UPS. Ве молиме имајте на ум ова. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.Многу благодарност однапред.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред tobidding/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
Ве молиме да направите исплата во рок од 5 дена откако ќе се одржи вашата цел.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Добредојдовте!! Ве молиме прочитајте ги СИТЕ ПОЛИТИКИ од нас пред да купите.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ние ќе одговор на повеќето E-mail во рок од 24 часа.
Ви благодариме. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.(ЕМС Услуга Само за руски Клиенти)
Ние ќе брод од единицата за конкретна компанија прво, тоа ќе биде потребно за 2-3 дена, а потоа се изразат компанијата ќе се справи со пакетот, така да може да се провери на следење на број на интернет по околу 4 дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Таа е поголема од информацијата

боја:
BFAG-300, BFAG-400, BFAG-500
Номинална моќност:
-
Wattage:
Under 500W
Номинална Напон:
220v
Притисок:
Низок Притисок
Број На Модел На:
BFAG
Бренд Име:
AZIYUHEA
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Примена:
Индустриски Компресор
Тип:
axial фан
Производи во категоријата