.

.

N00438 30pcs N35UH Блок Ретки Земјата Neodymium Магнет,, 12.5x2.75x0.85M x R0.7m,Cuboid Ndfeb Магнет ,Магнет за фрижидер

N00438 30pcs N35UH Блок Ретки Земјата Neodymium Магнет,, 12.5x2.75x0.85M x R0.7m,Cuboid Ndfeb Магнет ,Магнет

DEN 91.00
DEN 96.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
N35UH
Бренд Име:
iMagnet
Со Дупки:
No
Обликот:
блок
Примена:
Индустриски Магнет
Композитни:
ретки земјата магнет
Тип:
Постојано
Обложување:
никел
Производи во категоријата